Halgruppen er tilgængelig 24/7 ved behov for kritiske leverancer.
Vagttelefon:
42 52 88 80 / 30 15 37 57 / 70 70 75 95 eller mail

Kontor i Danmark

København

Herning

Vejle

Kontor i Norge

Oslo - Head Office

Bergen

Trondheim

Kontor i Sverige

Stockholm

Kontor i Latvia

Riga

Kontor i Tyskland

Frankfurt

Danmark

Kim-Kielstrup

Salgskonsulent

Kim Kielstrup
kim.kielstrup@halgruppen.dk
+45 30 15 37 57

F_Carsten_Svendsen

Salgskonsulent

Carsten Svendsen
carsten.svendsen@halgruppen.dk
+45 60 29 94 44

Anders_DK

Salgskonsulent

Anders Krog Scherrebeck
aks@halgruppen.dk
+45 92 92 16 99

Norge

Salgskonsulenter
NO_AreMollerPoulsen_edit

Avdelingsleder Hall

Are Møller Poulsen
are.poulsen@hallgruppen.no
+47 400 86 702

Oyvind-Brustad-2

Salgskonsulent

Øyvind Brustad
oyvind.brustad@hallgruppen.no
+47 906 79 673

PalEspenNordhaug_edit

Export Director

Pål Espen Nordhaug
pal.espen.nordhaug@hallgruppen.no
+47 910 03 593

Hallgruppen-Team-JanHelge

Salgskonsulent

Jan Helge Livik
jan.helge.livik@hallgruppen.no
+47 480 65 464

HG-Thomas_Ericsson_4-5

Head of Development

Thomas Eriksson
thomas.eriksson@hallgruppen.no
+47 463 159 32

F_isolerad (3)

Salgskonsulent
Midt- og Nord-Norge

Bjørn Henry Bremnes
bjorn.bremnes@hallgruppen.no
+47 916 80 656

F_Branding1

Salgskonsulent Vestlandet

Reidar Berg
reidar.berg@hallgruppen.no
+47 991 20 210

Bygg
RobertKristiansen_edit

Avdelingsleder Bygg

Robert Kristiansen
robert.kristiansen@hallgruppen.no
+47 406 00 697

Hallgruppen

Prosjektselger Bygg

Torkil Tveter
torkil.tveter@hallgruppen.no
+47 920 79 830

NO_Ann-Christin_Edit

Prosjektsjef Bygg

Ann-Christin Kulsrud
ann.christin.kulsrud@hallgruppen.no
+47 976 33 639

Anders

Prosjektleder Bygg

Anders Karlstad
anders.karlstad@hallgruppen.no
+47 479 36 263

bjarte

Kalkulatør Bygg

Bjarte Bakke
bjarte.bakke@halllgruppen.no
+47 469 57 270

ola

Kalkulatør Bygg

Ola Pepke
ola.pepke@hallgruppen.no
+47 920 21 966

terje

Anleggsleder Bygg

Terje Andersen
terje.andersen@hallgruppen.no
+47 455 04 939

NO_AndersJakobssen

Anleggsleder Bygg

Anders Jakobsson
anders.jakobsson@hallgruppen.no
+47 957 38 085

No_TrondLundby

Anleggsleder Bygg

Trond Lundby
trond.lundby@hallgruppen.no
+47 971 16 469

Hallgruppen

Anleggsleder Bygg

Dan Borgen
dan.borgen@hallgruppen.no
+47 957 38 085

Administration
Operation
F_Marius

Operation Manager

Mariusz Maj
mariusz.maj@hallgruppen.no
+47 48 62 36 91

Sverige

Latvia